Montaż

Montaż i transport gratis!

Pomir

lozko-tapicerowane-pomirŁóżko tapicerowane Pomir – eleganckie i stylowe łóżko, o wyjątkowym, bo wyprofilowanym zagłówku przepikowanym w kwadraty. Model wyjątkowy, ekskluzywny i bardzo komfortowy. Od teraz czytanie książek czy oglądanie telewizji nie będzie wymagało podkładania za plecy dodatkowych poduszek.

 

Łóżko dostępne jest w rozmiarach: 140x200, 160x200, 180x200, 200x200.

Do łóżka Pomirskompletować można stelaż odpowiedni do Państwa wagi i potrzeb, pojemnik na pościel. Szeroka oferta kolorystyczna spośród bogatej palety rodzajów tkanin stanowi dodatkowy atut, który umożliwi stworzenie wyglądu łóżka najbliższego Państwa upodobaniom.

Zewnętrzne wymiary łóżka:

standardowa wersja

szerokość: +19 cm do szerokości materaca

długość: 233 cm

wysokość zagłówka: 100 cm

wysokość ramy: 23, 28 lub 33 cm (możliwość przepikowania ramy wzorem z zagłówka).

Możliwe modyfikacje wymiarów:

Podoba się Państwu łóżko Pomir, jednak jego standardowe wymiary zewnętrzne nie pozwalają na jego wpasowanie w Waszą sypialnię? To nie problem – istnieje możliwość zwężenia i skrócenia ramy łóżka. Standardową grubość ramy można zwęzić maksymalnie do 5 cm, w związku z czym długość łóżka może wynosić 228 cm (lub więcej), natomiast szerokość 10 cm więcej niż szerokość materaca.

Tkaniny obiciowe

Do Państwa wyboru pozostawiamy rodzaj oraz kolor tkaniny obiciowej łóżka. Każdy rodzaj tkaniny pochodzi z serii Easy Clean i charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, materiały są też odporne na blaknięcie, można je czyścić przy użyciu wilgotnej ściereczki.

Rodzaje tkanin łóżek tapicerowanych:
eco skóra, naturalna skóra, mikrofibra, flok, plecionka, tkanina szenilowa, tkanina bambusowa.

Każdy rodzaj tkaniny posiada liczną paletę kolorystyczną, która umożliwia dopasowanie koloru łóżka do Państwa potrzeb i upodobań.

Wyposażenie dodatkowe łóżkalozko-tapicerowane-pomir2

Podstawową wersję łóżka w postaci ramy należy wyposażyć w stelaż. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybórstelaży elastycznych, które można dopasować pod kątem Państwa wagi, potrzeb, rozwiązań. W ofercie między innymistelaże regulowane elektrycznie i podnoszone – potrzebne zwłaszcza, jeśli do łóżka zamontowany ma zostać pojemnik na pościel – jego zakup do naszych łóżek tapicerowanych jest również możliwy.

W naszej ofercie również: materace do spania, poduszki, kołdry i inne akcesoria przydatne w sypialni.

Gwarancja: 2 lata.