Montaż

Montaż i transport gratis!

O nas

Łóżka tapicerowane to jedna z propozycji, jaką dla Państwa przygotowaliśmy. Temat dość rozległy, ponieważ zakup tego mebla niesie za sobą często wybór materaca, ale i ten temat jest nam bliski. Bliski do tego stopnia, że wszystkie materace znajdujące się, a niektóre i nie znajdujące się, w naszym salonie zostały przez nas zbadane na różne sposoby, łącznie z ich wielokrotnym testowaniem. Teraz już powinno być wiadomo, dlaczego w Laboratorium SNU Amadu w ogóle nie było lub już nie ma niektórych marek...

Proponujemy Laboratorium SNU Amadu jako wyspecjalizowany salon, który warto odwiedzić w momencie organizowania swojej sypialni .

Amadu to Laboratorium SNU, które 6 dni w tygodniu daje swoim Klientom możliwość zbadania tego, w jakich warunkach będzie spało się im tak, jak tego chcą. To w dużej mierze kwestia materaca, jednak łóżko, będące elementem dekoracji sypialni, powinno być także dobrane pod kątem nie tylko osobistych wizji, ale i uwarunkowań i potrzeb.

Aby spełnić Państwa oczekiwania stworzyliśmy dla Was salon Laboratorium SNU Amadu, w którym prezentujemy wiele modeli łóżek kontynentalnych i tapicerowanych, a do nich proponujemy Państwu przetestowane przez nas i warte uwzględnienia podczas zakupów materace, poduszki, stelaże. Oferując kompleksowe zakupy naszym Klientom zapewniamy zawsze atrakcyjne ceny. Laboratorium SNU Amadu to miejsce, w którym w odpowiednich do podjęcia decyzji warunkach można nie tylko zobaczyć, dotknąć i przetestować, ale i usiąść i porozmawiać z nami na temat organizacji Państwa sypialni. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, podzielimy się swoją wiedzą, zaproponujemy cenne rozwiązania, a wszystko to dlatego, iż uważamy, że sypialnia jest miejscem, nad którym warto zastanowić się w przed jego organizacją, aby stworzyć je tak, by nie żałować i by zapewniało nam maksimum komfortu, relaksu, przyjemności. To właśnie w dobrze zorganizowanej sypialni, której synonimem było kiedyś słowo alkowa, a więc miejsce, na które jeszcze w XVII wieku mogli sobie pozwolić nieliczni, bo miejsce to pojawiało się wyłącznie w pałacach, mamy szansę dobrze wypocząć i odpowiednio się zregenerować, bo przecież temu służy sen – tak naturalny element naszego życia że w zabieganym świecie mało kto zastanawia się nad jego sensem – często najprostsze i najbardziej oczywiste rzeczy są dla nas tym, o czym zapominamy...

Sypialnia to miejsce, w którym śpimy, to miejsce dla dwojga, to miejsce, gdzie, jeśli dobrze wypoczywamy, rodzą się nowe pomysły. To miejsce tylko dla nas, dlatego powinno zostać stworzone tak, byśmy czuli się w nim dobrze.

Co proponujemy?

Aby Państwa wizja dobrze zorganizowanej sypialni mogła zostać spełniona i byśmy mogli przyczynić się do tej wizji, przygotowaliśmy bogatą ofertę łóżek tapicerowanych i kontynentalnych z możliwością ich dostosowywania do Państwa indywidualnych projektów.

Na Klientów Laboratorium SNU Amadu czeka dlatego bogata oferta:

  • wzorów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych,
  • tkanin obiciowych w szerokiej palecie kolorystycznej,
  • stelaży do łóżek w wersjach elastycznych, regulowanych i podnoszonych,
  • rozwiązań konstrukcyjnych, uwzględniających Państwa potrzeby pod kątem indywidualnych potrzeb i organizacji sypialni,
  • materacy do spania, które można zbadać i przetestować

a wszystko to w miejscu, które zostało stworzone tak, by można było poczuć się przyjemnie i komfortowo – Laboratorium SNU Amadu to wyspecjalizowany salon z asortymentem do sypialni, i choć znajdujący się przy jednej ze znanych ulic wrocławskich, to jednak wolny od zgiełku i tłumów, dzięki czemu w komfortowy sposób można oddać się sprawdzeniu tego, co jest dla nas najlepszym rozwiązaniem i daje nam możliwość zdrowego i komfortowego snu.

Realizacja zamówień

Zamówienia składane w Laboratorium SNU Amadu są realizowane zgodnie z indywidualnymi ustaleniami. Ponadto jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu w godzinach, od poniedziałku do piątku, od 11 do 19, a w soboty od 11 do 16. Kontaktować można się również z nami drogą telefoniczną lub mailową.

Klientom z Wrocławia i okolic proponujemy bezpłatną dostawę towaru, natomiast w przypadku realizacji zamówienia w dalszych obszarach kraju kwestia kosztów dostawy łóżek ustalana jest indywidualnie . Przy zakupie łóżka i materaca na terenie Wrocławia i okolic zapewniamy również bezpłatny montaż łóżka. Nasi monterzy, posługując się sprzętem najwyższej klasy, oferują szybką, fachową oraz czystą usługę. Dbamy również o bezpieczne dostarczenie łóżek – na czas transportu są one odpowiednio zapakowane, co chroni je przed uszkodzeniem w transporcie.

Kto się wyspał, ten jest zdrowy”, mówi jedno z przysłów, które jest naszą myślą przewodnią i jednocześnie naszym mottem, gdyż jak powszechnie wiadomo, przysłowia są mądrością narodów a naszym Klientom dajemy możliwość przekonania się o trafności tego stwierdzenia.

Życzymy Państwu, by każda noc była wykorzystana możliwie najpełniej... nawet ta nieprzespana...
zespół Laboratorium SNU Amadu