Montaż

Montaż i transport gratis!

Gnierat

lozko-tapicerowane-gnieratŁóżko tapicerowane Gnierat – model łóżka z zagłówkiem pionowo i poziomo pikowanym nadającym mu ciekawie prezentujące się i wyglądające prostokąty. Nowoczesny styl łóżka w wielu wariantach kolorystycznych i opcjach do wyboru.

 

Łóżko dostępne jest w rozmiarach: 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200.

Możliwość wyboru rodzaju i koloru tkanin a także rodzaju stelaża sprawiają, że łóżko tapicerowane Gnierat może wpasować się idealnie w Państwa wnętrza. W łóżku można zamontować także praktyczny pojemnik na pościel.

Zewnętrzne wymiary łóżka:

standardowa wersja

szerokość: +19 cm do szerokości materaca

długość: 218 cm

wysokość zagłówka: 90 cm

wysokość ramy: 23, 28 lub 33 cm (możliwość przepikowania ramy wzorem z zagłówka).

Możliwe modyfikacje wymiarów:

Jeśli Państwa sypialnia jest nieduża a łóżko Gnierat się Państwu podoba i chcielibyście aby zagościło w Waszej sypialni, istnieje możliwość zwężenia i skrócenia ramy łóżka. Standardową grubość ramy można zwęzić maksymalnie do 5 cm, w związku z czym długość łóżka może wynosić 213 cm (lub więcej), natomiast szerokość 10 cm więcej niż szerokość materaca.

Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia łóżka z zagłówkiem o wysokości 100 cm (bez dopłaty) lub o wysokości Państwu odpowiadającej, na przykład podwyższając zagłówek o jeden poziom prostokątów.

Tkaniny obiciowe

Do Państwa wyboru pozostawiamy rodzaj oraz kolor tkaniny obiciowej łóżka. Każdy rodzaj tkaniny pochodzi z serii Easy Clean i charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, materiały są też odporne na blaknięcie, można je czyścić przy użyciu wilgotnej ściereczki.

Rodzaje tkanin łóżek tapicerowanych:
eco skóra, naturalna skóra, mikrofibra, flok, plecionka, tkanina szenilowa, tkanina bambusowa.

Każdy rodzaj tkaniny posiada liczną paletę kolorystyczną, która umożliwia dopasowanie koloru łóżka do Państwa potrzeb i upodobań.

Wyposażenie dodatkowe łóżkalozko-tapicerowane-gnierat

Podstawową wersję łóżka w postaci ramy należy wyposażyć w stelaż. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybórstelaży elastycznych, które można dopasować pod kątem Państwa wagi, potrzeb, rozwiązań. W ofercie między innymistelaże regulowane elektrycznie i podnoszone – potrzebne zwłaszcza, jeśli do łóżka zamontowany ma zostać pojemnik na pościel – jego zakup do naszych łóżek tapicerowanych jest również możliwy.

W naszej ofercie również: materace do spania, poduszki, kołdry i inne akcesoria przydatne w sypialni.

Gwarancja: 2 lata.