Montaż

Montaż i transport gratis!

Czabor Lux

Czabor Lux – tapicerowane łóżko z zagłówkiem w postaci prostokątów, które nadają mu eleganckiego i wyjątkowego charakteru. Wysokość zagłówka w łóżku Czabor Lux może wynosić od 100 do 140 cm, taki sam rodzaj przepikowania może pojawić się na ramie łóżka. Między prostokątami zastosować można też guziczki, kryształki lub kryształki Swarovskiego.

 

Łóżko dostępne jest w rozmiarach: 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200.

Wiele możliwości do wyboru, w tym wysokość zagłówka, bogata paleta kolorystyczna, dopasowanie zewnętrznych wymiarów ramy oraz wybór wyposażenia dodatkowego w postaci stelaży czy pojemnika na pościel to niewątpliwe atuty łóżka tapicerowanego Czabor Lux.

Zewnętrzne wymiary łóżka:

standardowa wersja

szerokość: +19 cm do szerokości materaca

długość: 218 cm

wysokość zagłówka:100 – 140 cm

wysokość ramy: 23, 28 lub 33 cm (możliwość przepikowania ramy wzorem z zagłówka).

możliwe modyfikacje wymiarów:

Zewnętrzne wymiary łóżka Czabor mogą zostać dopasowane do Państwa potrzeb – istnieje między innymi możliwość zwężenia i skrócenia ramy łóżka. Standardową grubość ramy (10 cm) można zwęzić maksymalnie do 5 cm, w związku z czym długość łóżka może wynosić 213 cm (lub więcej), natomiast szerokość 10 cm więcej niż szerokość materaca.

Tkaniny obiciowe

Do Państwa wyboru pozostawiamy rodzaj oraz kolor tkaniny obiciowej łóżka. Każdy rodzaj tkaniny pochodzi z serii Easy Clean i charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, materiały są też odporne na blaknięcie, można je czyścić przy użyciu wilgotnej ściereczki.

Rodzaje tkanin łóżek tapicerowanych:
eco skóra, naturalna skóra, mikrofibra, flok, plecionka, tkanina szenilowa, tkanina bambusowa.

Każdy rodzaj tkaniny posiada liczną paletę kolorystyczną, która umożliwia dopasowanie koloru łóżka do Państwa potrzeb i upodobań.

Wyposażenie dodatkowe łóżka

Podstawową wersję łóżka w postaci ramy należy wyposażyć w stelaż. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybórstelaży elastycznych, które można dopasować pod kątem Państwa wagi, potrzeb, rozwiązań. W ofercie między innymistelaże regulowane elektrycznie i podnoszone – potrzebne zwłaszcza, jeśli do łóżka zamontowany ma zostać pojemnik na pościel – jego zakup do naszych łóżek tapicerowanych jest również możliwy.

W naszej ofercie również: materace do spania, poduszki, kołdry i inne akcesoria przydatne w sypialni.

Gwarancja: 2 lata.