Montaż

Montaż i transport gratis!

Izbor

Izbor – efektownie prezentujące się łóżko o elegancko przepikowanym zagłówku i ramie. Niskie, za to o wielkiej prezencji łóżko tapicerowane, które zwraca na siebie uwagę. Szeroki zagłówek może stanowić dodatkową półeczkę zlokalizowaną tuż za naszymi plecami.

Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru rodzaju i koloru tkaniny, łóżko może zostać również wyposażone w płytki (około 10 cm wysokości) pojemnik na pościel.

 

Łóżko dostępne jest w rozmiarach: 140x200, 160x200, 180x200, 200x200.

Możliwość wyboru rodzaju i koloru tkanin a także rodzaju stelaża sprawiają, że łóżko tapicerowane Gnierat może wpasować się idealnie w Państwa wnętrza. W łóżku można zamontować także praktyczny pojemnik na pościel.

Zewnętrzne wymiary łóżka:

standardowa wersja

szerokość: +44 cm do szerokości materaca

długość: 244 cm

wysokość zagłówka: 70 cm

wysokość ramy: 20 cm + 10 cm nogi

Możliwe modyfikacje wymiarów:

Łóżko Izbor to propozycja dla osób poszukujących niskiego łóżka. Z uwagi na swoją konstrukcję modyfikacja zewnętrznych rozmiarów może dotyczyć szerokości ramy. Zmianie ulec może również wysokość zagłówka.

Tkaniny obiciowe

Do Państwa wyboru pozostawiamy rodzaj oraz kolor tkaniny obiciowej łóżka. Każdy rodzaj tkaniny pochodzi z serii Easy Clean i charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, materiały są też odporne na blaknięcie, można je czyścić przy użyciu wilgotnej ściereczki.

Rodzaje tkanin łóżek tapicerowanych:
eco skóra, naturalna skóra, mikrofibra, flok, plecionka, tkanina szenilowa, tkanina bambusowa.

Każdy rodzaj tkaniny posiada liczną paletę kolorystyczną, która umożliwia dopasowanie koloru łóżka do Państwa potrzeb i upodobań.

Wyposażenie dodatkowe łóżkalozko-tapicerowane-izbor2

Podstawową wersję łóżka w postaci ramy należy wyposażyć w stelaż. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybórstelaży elastycznych, które można dopasować pod kątem Państwa wagi, potrzeb, rozwiązań. W ofercie między innymistelaże regulowane elektrycznie i podnoszone – potrzebne zwłaszcza, jeśli do łóżka zamontowany ma zostać pojemnik na pościel – jego zakup do naszych łóżek tapicerowanych jest również możliwy.

W naszej ofercie również: materace do spania, poduszki, kołdry i inne akcesoria przydatne w sypialni.

Gwarancja: 2 lata.