Montaż

Montaż i transport gratis!

Falibor

lozko-tapicerowane-faliborFalibor – niskie i nowoczesne łóżko z szeroką ramą. Wersja łóżka doskonała do nowoczesnych sypialni, także tych znajdujących się na poddaszu.

Możliwość wyboru koloru i rodzaju tkaniny, zamontowania płytkiego pojemnika na pościel.

 

Łóżko dostępne jest w rozmiarach: 140x200, 160x200, 180x200, 200x200.

Zewnętrzne wymiary łóżka:

standardowa wersja

szerokość: +46 cm do szerokości materaca

długość: 218 cm

wysokość zagłówka: 70 cm

wysokość ramy: 17 cm + 5 cm noga

Możliwe modyfikacje wymiarów:

Łóżko Falibor to propozycja niskiego łóżka, dlatego modyfikacja jego wymiarów może dotyczyć szerokości ramy bocznej. Istnieje możliwość zmiany wysokości zagłówka.

Tkaniny obiciowe

Do Państwa wyboru pozostawiamy rodzaj oraz kolor tkaniny obiciowej łóżka. Każdy rodzaj tkaniny pochodzi z serii Easy Clean i charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, materiały są też odporne na blaknięcie, można je czyścić przy użyciu wilgotnej ściereczki.

Rodzaje tkanin łóżek tapicerowanych:
eco skóra, naturalna skóra, mikrofibra, flok, plecionka, tkanina szenilowa, tkanina bambusowa.

Każdy rodzaj tkaniny posiada liczną paletę kolorystyczną, która umożliwia dopasowanie koloru łóżka do Państwa potrzeb i upodobań.

Wyposażenie dodatkowe łóżka

Podstawową wersję łóżka w postaci ramy należy wyposażyć w stelaż. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybórstelaży elastycznych, które możnalozko-tapicerowane-falibor2 dopasować pod kątem Państwa wagi, potrzeb, rozwiązań. W ofercie między innymistelaże regulowane elektrycznie i podnoszone – potrzebne zwłaszcza, jeśli do łóżka zamontowany ma zostać pojemnik na pościel – jego zakup do naszych łóżek tapicerowanych jest również możliwy.

W naszej ofercie również: materace do spania, poduszki, kołdry i inne akcesoria przydatne w sypialni.

Gwarancja: 2 lata.