Montaż

Montaż i transport gratis!

Dobrowit

lozko-tapicerowane-dobrowitDobrowit – łóżko tapicerowane z praktycznym zagłówkiem wyposażonym w element doskonale podpierający odcinek szyjny kręgosłupa. Element ten wypełniony jest pianką i mocowany do zagłówka dla poprawienia komfortu użytkowania.

Klasyczny kształt łóżka oraz dodatkowy element zagłówka pozwala na swobodne zestawienie kolorystyczne z szerokiej palety tkanin i kolorów. Dodatkowym atutem jest możliwość wyposażenia łóżka w praktyczny pojemnik na pościel.

Świetna propozycja do pokoju młodzieżowego czy do sypialni zlokalizowanej na poddaszu.

 

Łóżko dostępne jest w rozmiarach: 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200.

Zewnętrzne wymiary łóżka:

standardowa wersja

szerokość: +19 cm do szerokości materaca

długość: 218 cm

wysokość zagłówka: 81 cm

wysokość ramy: 23, 28 lub 33 cm (możliwość przepikowania ramy wzorem z zagłówka).

Możliwe modyfikacje wymiarów:

standardowe wymiary zewnętrzne mogą zostać zmienione i dopasowane do Państwa potrzeb - istnieje możliwość zwężenia i skrócenia ramy łóżka. Standardową grubość ramy można zwęzić maksymalnie do 5 cm, w związku z czym długość łóżka może wynosić 213 cm (lub więcej), natomiast szerokość 10 cm więcej niż szerokość materaca.

Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia łóżka z zagłówkiem wyższym lub niższym.

Tkaniny obiciowe

Do Państwa wyboru pozostawiamy rodzaj oraz kolor tkaniny obiciowej łóżka. Każdy rodzaj tkaniny pochodzi z serii Easy Clean i charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, materiały są też odporne na blaknięcie, można je czyścić przy użyciu wilgotnej ściereczki.

Rodzaje tkanin łóżek tapicerowanych:
eco skóra, naturalna skóra, mikrofibra, flok, plecionka, tkanina szenilowa, tkanina bambusowa.

Każdy rodzaj tkaniny posiada liczną paletę kolorystyczną, która umożliwia dopasowanie koloru łóżka do Państwa potrzeb i upodobań.

Wyposażenie dodatkowe łóżkalozko-tapicerowane-dobrowit

Podstawową wersję łóżka w postaci ramy należy wyposażyć w stelaż. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybórstelaży elastycznych, które można dopasować pod kątem Państwa wagi, potrzeb, rozwiązań. W ofercie między innymistelaże regulowane elektrycznie i podnoszone – potrzebne zwłaszcza, jeśli do łóżka zamontowany ma zostać pojemnik na pościel – jego zakup do naszych łóżek tapicerowanych jest również możliwy.

W naszej ofercie również: materace do spania, poduszki, kołdry i inne akcesoria przydatne w sypialni.

Gwarancja: 2 lata.