Montaż

Montaż i transport gratis!

Derwan

Eleganckie i klasyczne łóżko tapicerowane z pokaźnym, bo szerokim zagłówkiem stanowiącym element dekoracyjny zarówno łóżka, jak i ściany. Model o ładnej prezencji, z możliwością wyboru rodzaju i koloru tkaniny, wysokości ramy, rodzaju stelaży, opcjonalnie także z pojemnikiem na pościel.

 

Łóżko dostępne jest w rozmiarach: 140x200, 160x200, 180x200, 200x200.

Jeśli prezentowany model łóżka spodobał się Państwu, jednak zagłówek jest zbyt szeroki, prosimy o sprawdzenie łóżka Gnierat.

Zewnętrzne wymiary łóżka:

standardowa wersja

szerokość: zagłówka +120 cm do szerokości materaca

szerokość ramy: +19 cm do szerokości materaca

długość: 218 cm

wysokość zagłówka: 85 cm

wysokość ramy: 23, 28 lub 33 cm (możliwość przepikowania ramy wzorem z zagłówka).

Możliwe modyfikacje wymiarów:

Zewnętrzne wymiany łóżka Derwan można zmienić - istnieje możliwość zwężenia i skrócenia ramy łóżka czy skrócenia lub wydłużenia szerokości zagłówka. Standardową grubość ramy można zwęzić maksymalnie do 5 cm, w związku z czym długość łóżka może wynosić 213 cm (lub więcej), natomiast szerokość 10 cm więcej niż szerokość materaca.

Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia łóżka z zagłówkiem wyższym lub niższym.

Tkaniny obiciowe

Do Państwa wyboru pozostawiamy rodzaj oraz kolor tkaniny obiciowej łóżka. Każdy rodzaj tkaniny pochodzi z serii Easy Clean i charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, materiały są też odporne na blaknięcie, można je czyścić przy użyciu wilgotnej ściereczki.

Rodzaje tkanin łóżek tapicerowanych:
eco skóra, naturalna skóra, mikrofibra, flok, plecionka, tkanina szenilowa, tkanina bambusowa.

Każdy rodzaj tkaniny posiada liczną paletę kolorystyczną, która umożliwia dopasowanie koloru łóżka do Państwa potrzeb i upodobań.

Wyposażenie dodatkowe łóżka

Podstawową wersję łóżka w postaci ramy należy wyposażyć w stelaż. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybórstelaży elastycznych, które możnalozko-tapicerowane-derwan2 dopasować pod kątem Państwa wagi, potrzeb, rozwiązań. W ofercie między innymistelaże regulowane elektrycznie i podnoszone – potrzebne zwłaszcza, jeśli do łóżka zamontowany ma zostać pojemnik na pościel – jego zakup do naszych łóżek tapicerowanych jest również możliwy.

W naszej ofercie również: materace do spania, poduszki, kołdry i inne akcesoria przydatne w sypialni.

Gwarancja: 2 lata.