Montaż

Montaż i transport gratis!

Czabor

Czabor – łóżko tapicerowane, w którym zagłówek może mieć wysokość od 100 do 140 cm (ta sama cena) a jego przepikowania tworzą ładne i efektownie prezentujące się kwadraty, między którymi opcjonalnie mogą występować guziczki, kryształki, kryształy Swarowskiego.

 

Łóżko dostępne jest w rozmiarach: 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200.

Wiele możliwości do wyboru, w tym wysokość zagłówka i jego wyposażenie, bogata paleta kolorystyczna, dopasowanie zewnętrznych wymiarów ramy oraz wybór wyposażenia dodatkowego w postaci stelaży czy pojemnika na pościel czyni łóżko Czabor modelem, na który warto zwrócić uwagę wyposażając swoją sypialnię.

Zewnętrzne wymiary łóżka:

standardowa wersja

szerokość: +19 cm do szerokości materaca

długość: 218 cm

wysokość zagłówka:100 – 140 cm

wysokość ramy: 23, 28 lub 33 cm (możliwość przepikowania ramy wzorem z zagłówka).

możliwe modyfikacje wymiarów:

Zewnętrzne wymiary łóżka Czabor mogą zostać dopasowane do Państwa potrzeb – istnieje między innymi możliwość zwężenia i skrócenia ramy łóżka. Standardową grubość ramy (10 cm) można zwęzić maksymalnie do 5 cm, w związku z czym długość łóżka może wynosić 213 cm (lub więcej), natomiast szerokość 10 cm więcej niż szerokość materaca.

Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru wysokości zagłówka łóżka Czabor – od 100 do 140 cm w tej samej cenie.

Tkaniny obiciowe

Do Państwa wyboru pozostawiamy rodzaj oraz kolor tkaniny obiciowej łóżka. Każdy rodzaj tkaniny pochodzi z serii Easy Clean i charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, materiały są też odporne na blaknięcie, można je czyścić przy użyciu wilgotnej ściereczki.

Rodzaje tkanin łóżek tapicerowanych:
eco skóra, naturalna skóra, mikrofibra, flok, plecionka, tkanina szenilowa, tkanina bambusowa.

Każdy rodzaj tkaniny posiada liczną paletę kolorystyczną, która umożliwia dopasowanie koloru łóżka do Państwa potrzeb i upodobań.

Wyposażenie dodatkowe łóżka

Podstawową wersję łóżka w postaci ramy należy wyposażyć w stelaż. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybórstelaży elastycznych, które możnalozko-tapicerowane-czabor dopasować pod kątem Państwa wagi, potrzeb, rozwiązań. W ofercie między innymistelaże regulowane elektrycznie i podnoszone – potrzebne zwłaszcza, jeśli do łóżka zamontowany ma zostać pojemnik na pościel – jego zakup do naszych łóżek tapicerowanych jest również możliwy.

W naszej ofercie również: materace do spania, poduszki, kołdry i inne akcesoria przydatne w sypialni.

Gwarancja: 2 lata.