Montaż

Montaż i transport gratis!

Łóżka tapicerowane

Łóżka tapicerowane i ich wygląd końcowy

Oferta łóżek tapicerowanych jest spora, co więcej – każde z nich może być swobodnie modyfikowane i wykonane na specjalne zamówienie naszych Klientów. Mowa tu nie tylko o wyborze samego modelu łóżka. Do Państwa wyboru pozostaje również rodzaj i kolor tkaniny, wymiary ramy czy wyposażenie dodatkowe w postaci chociażby stelaża. Istnieje również możliwość zakupienia łóżka z praktycznym pojemnikiem na pościel, do którego dobrać można także odpowiednie, bo podnoszone, stelaże.

Z uwagi na wachlarz możliwości ten sam model łóżka może wyglądać zupełnie inaczej a to sprawia, iż nasza oferta łóżek tapicerowanych jest w stanie zaspokoić potrzeby Klientów, którym poza łóżkami oferujemy zakup materacy, poduszek, kołder czy innych akcesoriów do sypialni.

Tkaniny łóżek tapicerowanych

Wszystkie tkaniny, które są wykorzystywane do produkcji łóżek tapicerowanych przez nas oferowanych, to wysokiej jakości materiały pochodzące z serii Easy Clean. Zostały one skrzętnie wyselekcjonowane, by zapewnić Państwu maksimum komfortu, z gwarancją zachowania przez długi czas ich nienagannego wyglądu i niezmienionego koloru.

Do Państwa wyboru pozostawiamy możliwość wyboru rodzaju tkanin. W ofercie znajduje się między innymi eco i naturalna skóra, mikrofibra, tkanina bambusowa, tkanina szenilowa, plecionka, flok czy tkanina z linii Aqua Clean. Każdy rodzaj tkaniny posiada liczną paletę barw, co pozwala dobrać odcień najbardziej zbliżony Państwa potrzebom oraz upodobaniom.

Konstrukcja oraz wymiary łóżek

Łóżka tapicerowane pod kątem swoich wymiarów można dopasować do Państwa wnętrz. Aby jednak były one funkcjonalne i trwałe, szerokość łóżka musi być szersza od materaca o 10 cm, natomiast długość w zależności od wybranego modelu, najczęściej jednak minimum 213 cm przy materacu o długości 200 cm.

Zagłówki łóżek tapicerowanych

Główną ozdobą łóżka tapicerowanego jest jego zagłówek. Z tego też powodu powstała szeroka oferta łóżek z wyższymi i niższymi zagłówkami, z różnym rodzajem ich przepikowań oraz dodatków. W łóżkach tapicerowanych zastosować można również guziki, kryształki czy kryształy Swarovskiego.

Dodatkowe akcesoria do łóżek tapicerowanych

Sama rama łóżka nie jest wystarczająca, by łóżko mogło spełniać swoje podstawowe zadanie, jakim jest zapewnienie zdrowego, komfortowego i spokojnego snu. Nie zapomnijmy również o stelażu, a ich rodzajów, jak się okazuje, jest wiele.

Do materacy zalecane są stelaże elastyczne, przy czym mogą być one również regulowane i podnoszone. Te ostatnie są konieczne, jeśli w łóżku zamontować chcecie Państwo pojemnik na pościel. Możliwości, jak w przypadku rodzaju i kolorów tkanin, jest wiele, ale przecież dobrze jest mieć wybór...

Końcowy wygląd łóżka tapicerowanego

Kiedy już dokonacie Państwo wyboru modelu, koloru tkaniny i stelaża do łóżka, czas wybrać dobry materac do spania. A żeby dobrze wybrać, i by budzić się wypoczętym, warto sprawdzić kilka modeli materacy i wybrać zgodnie z własnymi upodobaniami. Materac powinien być wygodny i komfortowy, nie za miękki i nie za twardy. Pamiętajmy, że to od niego w dużej mierze zależy nasze samopoczucie oraz kondycja fizyczna, dlatego starajmy się wybrać dobrze i rozsądnie.

Tomir

lozko-tapicerowane-tomirTomir - eleganckie i ponadczasowe łóżko tapicerowane z obramowanym zagłówkiem. Bez zbędnych zdobień, za to wyjątkowo szykowne. Jego konstrukcja daje możliwość swobodnego łączenia kolorów a to z kolei szansę na to, by w sypialni zagościł wyjątkowy klimat i był wyczuwany indywidualny charakter jej właścicieli.

Odolan

lozko-tapicerowane-odolanOdolan – klasyczne, ponadczasowe łóżko o ładnej prezencji. Rama zagłówka wykonana z litego drewna dębowego. Możliwość wyboru koloru wybarwienia drewna, rodzaju i koloru tkaniny, opcjonalnie także pojemnik na pościel. Efekt końcowy, za sprawą połączenia drewnianej ramy z wyjątkowo eleganckim przepikowaniem zagłówka, za każdym razem zachwycający.

Więcej artykułów…